Братові мало однієї квартири: він вирішив ще й Мою до рук прибрати. Але він не знає, з ким має справу.

Так вийшло, що у мене з братом одна мама, але різні батьки. Я старша дитина, і нічого про свого батька не знаю. Він зник з життя мами відразу після мого народження. Він ніяк не доnомагав мамі ні фі нансово, ні морально. Я знала тільки те, що він живе в одному місті з нами. Але за все життя він жодного разу не захотів побачитися зі мною. У мого молодшого брата Романа інша ситуація. Його батько прожив з мамою близько 10 років. Потім він їй зрадив і пішов до іншої жінки. Але факт в тому, що вітчим завжди доnомагав мамі. Він справно nлатив алі менти. А коли він жив з нами, то добре поводився зі мною. Коли Роман одружився на своїй дівчині, то його батько зробив величезний весільний подарунок — квартиру.

Ми такого не очікували, але щиро пораділи з мамою за Рому. Квартира була невелика, але дуже красива і затишна, там і ремонт робити не довелося. Я, хоч і старше, але вийшла заміж трохи пізніше. Фі нансів у нас з чоловіком не було, тому довелося жити в орендованій квартирі. Потім я вийшла в деkрет, у чоловіка з’явилися проблеми на роботі. одним словом, rрошей на квартиру у нас не вистачало, і нам довелося переїхати жити до свекрухи. Тому що у моєї мами однушка, всією сім’єю ми б не помістилися. Моя свекруха хороша жінка, але все одно бувають свої труднощі. Все-таки дві господині на кухні — це вже проблематично. Добре, що хоч не лізла у виховання дитини.

Але іноді все ж хочеться пожити окремо, тільки своєю сім’єю. Вийшло так, що nомерла наша бабуся. Свій будиночок в селі вона заповіла нашій мамі. А мама якраз мріяла скоріше виїхати з міста, їй з віком ставало душно жити в нашому запорошеному місті. Так що мама зібрала свої речі і переїхала. Тільки ось свою квартиру вона переписала на мене, сказала, щоб я з чоловіком і дитиною швидше переїжджали і спокійно зажили своєю сім’єю. Щастю не було меж. Тільки ось на горизонті з’явився незадоволений Рома. Він став пред’являти, що квартира повинна бути розділена між ним і мною. Мама пояснила Ромі, що у нього і так від батька квартира є, а мені з дитиною ніде жити. Але він і чути не хоче. Каже, раз у мами двоє дітей, то і квартиру вона повинна поділити між двома.