Те, що сусідка мені заздрила, я чітко знала, але те, що вона хотіла влаштувати, щоб зіпсувати нам відпочинок, було піком на хабства

Нещодавно із чоловіком переїхали до нової квартири. Давно хотіли розширюватися, все-таки ми маємо маленьку дитину, та й на одному зупинятися не хочемо. Поки що фі нанси дозволяють, вирішили, що потрібно брати трикімнатну квартиру без жодної іnотеки та борrів. У новій квартирі мені сподобалося одразу, та й район добрий. Коли з донькою гуляли дитячим майданчиком, то познайомилися з нашою сусідкою. Юлія, на перший погляд, здалася мені гарною дівчиною. Наші дітки одразу ж потоваришували, до речі, вони були однолітками. Ми з Юлією стали часто бачитись, разом виходили гуляти з дітками, приходили один до одного в гості. Але в якийсь момент я помітила, що моя нова знайома намагається мене копіювати. Я куnила абонемент на фітнес, розповіла Юлії. Через тиждень вона приходить займатися в той же зал та ще й з тренером. Чоловік nодарував мені машину, то вона стала у свого клянчити. Так вийшло, що наші чоловіки теж почали спілкуватися, і багатьом діляться один з одним.

— Юлька дістала мене вже. Не дає їй спокою те, що ти машину купив своїй дружині. Ще каже, що я її подарунками не балую. Я як друга тебе прошу, скажи дружині нехай не хвалиться перед Юлькою. Ми так збанкрутуємо. Коли ввечері чоловік розповів про цю розмову, то мені стало шкода чоловіка. Адже його дружина на порожньому місці мучила. Юлія не вміє водити, то навіщо їй машина? Щоб від мене нічим не відрізнятись? Так це дур ість, та ще яка. Я вирішила з подругою не розмовляти на цю тему, щоби не ставити її в неприємне становище. До речі, з чоловіком Юлія роз лучилася. Не зміг він терпіти її капризи та бажання. Юлія через це стала ще сильніше заздрити мені. Я помітила, що вона зміїними очима дивиться на мене і чоловіка. Мені навіть стало здаватися, що вона хоче забрати чоловіка з сім’ї.

Я, можна сказати, що стала параноїком. Коли у чоловіка розпочалася відпустка, то я вмовила його поїхати на відпочинок, щоб він не залишався вдома. Тому що Юлія могла будь-якої хвилини прийти і зробити так, щоб мої стосунки з чоловіком зіпсувалися. Коли сусідка дізналася, що ми їдемо, то напросилася у гості. Прийшла вона із сином. Дитина здалася мені хворою, тому я попросила її не наближатися до моєї доньки. — Ти зрозумій мене правильно. Ми з сім’єю збираємось на відпочинок, не хочу, щоб донька захво ріла. — Сказала я їй. Вона на мої слова не звернула уваги. Я помітила, що вона щось нашептала синові на вушко і він побіг до моєї доньки, і став тягнутися до неї, щоб поцілувати. Я розлютилася і попросила сусідку покинути мою квартиру. Мабуть, Юлія хотіла, щоб її син заразив мою доньку. Сподівалася, якщо дитина захворіє, то наш відпочинок буде зіпсований. Краще ні з ким не спілкуватися, ніж спілкуватися з такою заздрісною жінкою, як Юлія. Своїми руками зруйнувала своє життя, але начебто цього не бачить.