Ми nлатимо невістці алі менти, але бачимо, що дитині жити нема на що. Але синові вдалося з’ясувати, на що його колишня витрачає ці су ми.

3 роки тому син роз лучився з дружиною. Після розлучення Алінка, невістка моя з онуком, Пашею, переїхали до мами Аліни. Квартира, в якій вони жили всією сім’єю належить моєму синові. Після роз лучення син почав nлатити неnогані алі менти, приблизно 7 тисяч rривень на місяць. Аліна сама не працювала ніколи, але після роз лучення їй довелося знайти підробіток, щоб не сидіти на шиї матері. Їй спочатку було складно з дитиною, колишня невістка не хотіла залишати сина з бабусею, адже чия дитина, того і проблеми, а з 4-річною дитиною, знаєте, нормальну роботу не знайдеш… Мій син досі просить дружину віддати йому сина, адже одна справа алі менти дитині nлатити, інша справа-жити з ним.

Батько міг би дати синові більше, ніж мати. У цьому немає ні найменшого сумніву. Іноді Аліні доводилося залишати сина зі мною або зі своєю мамою, але вона цим правом не нехтувала. Ось, нещодавно вона залишила сина з нами, а сама поїхала у відрядження. Син волосся з себе виривав, коли побачив, у що одягнений мій онук. Незважаючи на офіційні алі менти і періодичні перекази на карту дружини, дитина була в старій, поношеній куртці, в дірявих шкарпетках, старому светрі і в черевиках, старше нього як мінімум на рік. Син тут же подзвонив колишній дружині, став кричати, мовляв, чому дитина так виглядає, якщо вона отримує rроші на його потреби.

— Уявляєш, мамо, — каже він мені, — вона збирає rроші на квартиру. На квартиру збирає! За рахунок мого сина вона вирішила куnити собі квартиру. З одного боку, можна невістку зрозуміти: складно жити з батьками, коли ти сам вже батько, але з іншого боку – вона це робить за рахунок свого сина, якому нічого надіти, нема в що грати, і взагалі, вибору в їжі теж немає. Син дізнався, що можна перевести половину алі ментів на карту, яка дістанеться хлопчикові після його повноліття. Але ж в такому випадку невістка тільки жорсткіше стане економити на сині, а це ще гірше. Я не розумію: якщо їй так важко, чому б їй не віддати нам онука і не жити собі спокійно? Ми ж не відбираємо дитину назовсім, вона спокійно може забирати сина кожні вихідні… але невістка не налаштована йти на компроміси.