Коли сестрі потрібна була моя доnомога, я зробила все можливе дня неї, але ось такої відповіді від неї я точно не очікувала.

З сестрою ми спілкуємося коли як. У неї складний характер. Плюс до всього, іноді вона дуже невдячна. Робота у неї бурхлива, багато чого треба робити. Але добре nлатять. Тому і змогла куnити собі квартиру в новобудові в хорошому районі. Там зараз ремонт йде. Ось з цього приводу вона і подзвонила мені, попросивши доnомогти. Її терміново викликали на роботу, а того дня мали привозити будматеріали. Я повинна була взяти ключі від її квартири у мами і поїхати туди.

Майже дві години витратила на дороrу. Прямо їхати не вийшло б. Потрібно було пересадками. Абияк дісталася туди, привезли матеріали, все оглянула, було так, як сказала сестра. Заплатила працівникам, закрила двері і повернулася до себе. Ключі хотіла віддати мамі на наступний день. Того дня не було більше сил. Просто хотіла прийняти душ. Чотири години витратила на дорогу… Але як тільки я зайшла в квартиру, подзвонила сестра, і грубим тоном сказала, що плитку переплутали. Те, що принесли вантажники, не та плитка, яку вона вибирала.

Але я перевірила назву і код-все відповідало тому, що відправила мені сестра. Вона, мало не кричачи, сказала мені, що треба було відкрити коробки, сфотографувати і відправити їй. Вона б перевірила сама. Але я сказала, що потрібно було про це говорити заздалегідь. А не зараз. Вона образилася, сказавши, що мені просто все одно на її ремонт. Тому і так байдуже ставилася до всього цього. Але якби це було правдою, я б взагалі не поїхала туди. Замість подяки отримала закиди і претензії. І чому я погодилася на все це, знаючи характер сестри? Зараз вона зі мною не спілкується, але таке у нас не вперше. Цього разу навіть кроку назустріч не зроблю. Дістала вона мене.