Реакція маленької дівчинки під час зустрічі з молодшим братом увійде в історію! Відео – просто щось!

Знайомство вашого новонародженого зі старшими дітьми може стати радісним моментом! Коли Джордан і Крістен Джереміас привезли свого новонародженого хлопчика додому — до своєї маленької дочки Елли, у них, безперечно, були бачення чудового моменту єднання між братом та сестрою. Озброївшись телефонами, вони почали знімати на відео першу зустріч дітей, щоб назавжди відобразити цей солодкий момент.

Чого вони тільки не очікували — але точно не того, що Елла буде настільки не вражена малюком Коулманом! Коли члени сім’ї обережно поклали спляче немовля на коліна Елли, маленька дівчинка відповіла найпорожнішим з порожніх поглядів. Пухкі маленькі щічки не скривилися в посмішці. Елла просто дивилася прямо в камеру! Реакція дівчинки просто безцінна! Оцініть самі!

Який привітний прийом у сім’ї! Ми не можемо втриматися від хихікання над сварливою реакцією Елли, і ми не самотні. На сьогоднішній день відео стало вірусним та набрало майже 30 мільйонів переглядів! Щось підказує нам, що маленька Елла звикла до ролі старшої сестри і майже напевно керуватиме в будинку, як тільки Коулман підросте. Подивіться на чарівне відео нижче та не забудьте поділитися.