За 4 місяці до весілля Айза по вуха заkохалася в іншого, але дізнавшись хто він приголомшила. А головний сюрприз чекав на неї попереду.

Айза планувала вийти заміж за 4 місяці. Поки вона готувалася до весілля з Вадимом, вирішила взяти перерву від цього клопоту, поїхати до мами на тиждень. Та мешкала в іншому місті. Айза з Вадимом познайомилися у 1-му класі. Їх познайомили батьки. Ті потоваришували, у 9-му класі почали зустрічатися, разом надійшли в універ, і з батьками вирішили узаконити стосунки одразу після закінчення університету. Якось Айза чекала маму вдома. Вони вирішили приготувати лазіння, але забули куnити яйця. Поки мати була в магазині, Айза воювалася на дивані, чекала на неї, копалася в телефоні. Тоді до них постукав сусід, Дмитро. Він мав якусь справу з мамою Айзи, і він залишився чекати її вдома.

Айза з Дімою розговорилися. Їм було дуже цікаво один з одним, але незабаром повернулася мати Айзи і перервала їхню розмову. Цілий тиждень Айза з Дмитром зустрічалися, гуляли разом, балакали годинами. Навіть ночами переписувалися у соцмережах. Айзе було добре з ним. Діма був дуже легким на підйом, цікавим і розумним, а Айза — веселушкою з наївними поглядами на життя. Вони були створені один для одного. Але ця історія має одне АЛЕ: мати Айзи була проти їхніх стосунків. По-перше, на Айзу чекав її наречений в іншому місті, в їхній спільній квартирі, а по-друге, Дмитро був однокласником її мами. Мати дівчини куnила Айзе квитки назад, щоб урятувати від ганьби перед родичами, і навіть особисто відвезла її на вокзал. — Ти своїми руками валиш мою долю, видаючи мене за нелюбого, мамо, — сказала Айза, перед посадкою.

Із осадом на серці мати дівчини повернулася додому. Перед під’їздом вона зустріла Дмитра та сіла з ним поговорити. В результаті розмови жінка зрозуміла, що Дмитро не закоханий, а любить її дочку найбільше у світі. Вона зрозуміла, що з Вадимом Айза буде щасливою, але не так, як може бути з Дмитром. Наприкінці розмови мати Айзи благословила їх, віддала Дмитру ключі від своєї машини, щоби той навіть за своїми не піднімався, і назвала рейс доньки. — Може, встигнеш наздогнати своє щастя, — сказала вона майбутньому зятю, колишньому однокласнику. Дмитро, на жа ль, на рейс не встиг. Поїзд рушив. Натомість щастя від нього не пішло. Айза чекала його на пероні. Зараз Айза та Дмитро у шлюбі вже 16-й рік. У них ростуть 3 міцних хлопців та одна мила дівчинка. Їхнє кохання перемогло час. Навіть через 16 років заkохані дивляться одна на одну так, як тоді дивилися на вокзалі. Вадим залишився добрим другом їхньої родини. Він розумів, що там, де немає kохання, насильно милий не будеш.