Мама не встигла піти до ліkарні, і наро дила мене прямо в тазу з водою. Ось як це вплинуло на моє життя.

Справа в тому, що моя мама була вдома одна, і оскільки вона була недосвідченою та молодою, не знала, що її стан вказував на швидkе народження дитини. Вона навіть у швидkу не зателефонувала, народила мене прямо в тазу з водою, просто не встигла прибрати його. Я наро дилася на диво здо ровою. Бабуся розповідала, що прийшла додому і встигла зателефонувати до швидkої та відрізати пуповину. Мені потім у житті дуже щастило, все давалося легко та просто, я могла реально вийти сухою з води.

Я дуже добре навчалася у школі, потім вступила до універу, за хороше навчання мене та ще кількох студентів відправили до столиці. Якось дівчатка покликали мене до клубу, а я не хотіла, але так як було нудно, вирішила піти та подивитися, що там роблять. Отже, коли я вже була в клубі, до мене підійшов чоловік, запросив на танець. Ми трохи відійшли від натовпу, він притиснув мене до стіни; я сильно злякалася і сказала, мовляв, як би він вчинив, якби на моєму місці була його дочка.

Він наказав мені піти з клубу. Я повернулася додому, не могла повірити в те, що відбувається, але Бог мене вберіг. А одного разу я послухала свою інтуїцію – і це врятувало мені життя. Мій хлопець сказав, що він заїде за мною машиною, і ми поїдемо в одне гарне місце. Коли він під’їхав, я чомусь не захотіла сісти на переднє сидіння, сіла на заднє. Коли ми їхали, якась машина врізалася в нашу, саме туди, де мала сидіти я. Нам просто пощастило, що нічого не трапилося, і ми відбулися лише синцями. Коли мені кажуть, що я наро дилася у сорочці, я відповідаю, що ні – у тазу з водою.