Сусідка прийшла з хво рою дитиною у гості. Тома зрозуміти й не мала що у неї насправді.

Тома з чоловіком і маленьким сином переселилися до новопридбаної квартири. Потоваришувала з сусідкою, такою самою молодою матусею. Діти в них однолітки, у неї росла дочка, тому тим, цікавим ним обом, знайшлося багато. Було що обговорювати. Однак незабаром Тома почала помічати за сусідкою незвичайні вчинки. Та не хотіла в чомусь відставати від Томи, а іноді й оминути її. Тома почала відвідувати спортзал, а через пару днів побачив сусідку там, що займається у того ж тренера.

Чоловік Томи подарував їй автомобіль, незабаром і в сусідки з’явився такий самий. Чоловікові Томи подобалося робити kоханій подарунки, сусідка почала хвалитися дарами від благовірного. Ця своєрідна «гонка озброєнь» тривала якийсь час, доки чоловік сусідки не втік із сім’ї. На думку Томи, той просто не витримав знущань зі своєї зарnлатни. Фі нансове становище сусідки погіршилося. Тут Тома з сім’єю зібралася на морі. За день до від’їзду до Томи в гості напросилася сусідка, з приводу того, що куnила для її сина обновки. Та прийшла з дочкою. Зайшла, подарувала хлопцеві деякі ганчірки, побалакали, похихотіли і стали прощатися.

Тома помітила, що дівчинка була якоюсь млявою. Припустила, що дитина не виспалася. А сусідка підштовхує доньку до сина Томи – «поцілунок на прощання». Тому трохи здивувала її поведінка, але зовні вона нічого не показала. За день сім’я вже лежала на пляжі. Тома пройшлася за повідомленнями в соцмережі, де вони обидві, із сусідкою, були зареєстровані, і натрапила на запис, зроблений останнім. Та в ньому писала, що її дочка прихворіла, і матуся не знає, як бути. Запис датувався вранці її приходу в гості до Томи. Виходило, що сусідка знала про хво робу дочки, спеціально привела її із собою, навмисно змушувала поцілувати сина Томи, щоб і той захворів. Тим самим поїздка була б зірвано. Але… Її «підступні плани» зірвалися. Хвороба не передалася дитині Томи. Вони спокійно провели свій відпочинок. А сусідка з донькою ще довго лікувалися у ліkарні.