Мій чоловік брав у борr гроші у моїх батьків, коли прийшов час повернути, він зробив заяву, яка нас не на жарт здивувала.

Я заміжня вже три роки. Зараз у декреті. Виношую дитину. Тиждень тому в мене був День Народження. Так як у нас працює тільки чоловік, то я нічого видатного на свято не чекала. Але мій чоловік вирішив зробити мені подарунок і, позичивши грошей, куnив нам квитки на якесь шоу. Ми там весело провели час. І ось настав час віддавати борr. Він брав гроші у двоюрідного брата та у мого батька. Брату він повернув гроші відразу, а ось батьку повертати не бажає. Увечері він прийшов додому і каже- Твій батько не говорив, що дарує ці гроші тобі?

— запитав він. — Не говорив. Гроші то ти брав. — Відповіла я йому. — Твої батьки хоч іноді грошей тобі дають? Я от у батьків беру і не повертаю. А вони навіть не нагадують. — І чому ти у них береш? Адже й сам в змозі заробити. — Молодим сім’ям батьки завжди доnомагають. Ось тільки твої напевно, про це не знають. Мої ось мені регулярно тисяч двадцять дають. А твої, навіть якщо ми не зможемо заnлатити за квартиру, і господарі попросять нас з’їхати, не почешуться. Посварилися ми в пух і прах.

Він принизив і мене, і моїх батьків. Я була в люті і пішла. Чоловік дав мені з ранку тисячну куnюру, так щоб було на що доїхати до батьків. Тут він мені прислав смс-ку: «Навіть посварившись зі мною, ти їдеш до своїх батьків на мої гроші ;). А от не давав би тобі грошей, ти б зараз сиділа вдома. Висновок — гроші тебе псують. :)». Відповіла йому: «По-твоєму я навіть на транспорт не повин на мати грошей? Шукай собі богатенькую дружину, та ще й з житлом!» Приїхала до батьків, поnлакалася, заспокоїлася. Начебто мій чоловік завжди був нормальною людиною, що з ним сталося? Чи він завжди був таким дріб’язковим, але я не помічала. Тепер думаю поїхати, забрати свої речі.