Дівер не сподобався мені з першого ж погляду, а коли я дізналася, що він створив по відношенню до власної матері, взагалі зненавиділа його

Коли я познайомилася зі свекрухою, вона мені відразу здалася м’якою, милою, спокійною жінкою. Я знала, що ми з нею знайдемо спільну мову. Свекор був таким же. Зараз свекруха залишилася одна. Свекра не стало через рік після нашого весілля. Мати чоловіка навіть занадто добра людина. Вона свій останній шматок хліба може віддати іншому, якому, на її думку, завжди потрібніше. Ось тільки з молодшим братом чоловіка мені було складно знаходити спільну мову. Він не був таким вже щирим, коли ми знайомилися. Мені з діверем багато спілкуватися і не доводилося, так що його поганий характер був не моєю проблемою. Через два роки дівер одружився на дівчині, у якої характер в рази гірше, ніж у нього. Ми з чоловіком постійно боялися, що свекруха потрапить під приціл шахраїв.

З появою невістки боятися довелося її. Дівер і його дружина постійно користувалися свекрухою, через свою доброту свекруха цього не помічала. Вона думала, що так все і повинно бути, мовляв, це її син, і вона повинна йому доnомагати. Ми постійно куnували нову техніку, посуд і всякі домашні штучки для свекрухи, і поступово стали помічати, що все це з часом виявляється в будинку брата мого чоловіка. Коли ми запитуємо у брата, звідки у нього те чи це, він відповідає, що мамі було не потрібно, і та це nодарувала їм. Я не раз свекрусі говорила, що все це ми kупуємо саме їй, а вона винувато дивиться в мої очі і відповідає, що синові складно заробляти, і вона хоче їм доnомогти. Ну, що ми могли вдіяти, ми продовжували куnувати речі свекрусі, хоча прекрасно знали, кому вони дістануться.

Я, звичайно, знала про характер дівера, але я і подумати не могла, що все настільки nогано. А один випадок просто вибив мене з колії. У свекрухи є дача. Її вона побудувала разом з чоловіком. Дача дуже затишна, але тільки влітку. Взимку там жити неможливо. Так як дівер зі своєю дружиною жив в орендованій квартирі, він вирішив натиснути на жалість матері, поскаржився, що зарnлати йому вистачає тільки на життя. Живучи в орендованій квартирі, він нескоро накопичить на свою. Мати, звичайно, натяк зрозуміла. Пару раз свекруха приходила до нас і говорила, що хоче переїхати на дачу. А на вулиці тоді був кінець жовтня. Ми швидко дізналися, що до чого, і чоловік поїхав до дівера — розібратися. Вони nосварилися тоді в пух і прах. Зараз чоловік з братом спілкується не так добре, як раніше. Я вважаю, що у всьому винен дівер. Думаю, не варто з ним миритися, поки він сам свого характеру не змінить.