Здавалося життя налагоджується, але раптом траrічний виnадок забрав його ко хану дружину. Лише після цього чоловік дізнався про неї дещо хвилю юче

Для Стаса батько був прикладом зразкового глави сім’ї. — Чоловік повинен бути добувачем в сім’ї. Крім того, він зобов’язаний справлятися з дрібним ремонтом по квартирі і домашньої техніки. Крім цього, він пови нен захищати свою сім’ю те, що навчав його батько. І Стас все життя слідував настановам батька… Вони з Оленою одружилися по любові. Великої любові. Його дружині приносило задоволення будити чоловіка словами: — Коханий, прокинься! Кава готова, — ніжно говорила вона, з посмішкою дивлячись на Стаса і тримаючи в руках чашечку ароматного напою. — Спасибі, щаст моє, — відповідав він, відкриваючи очі.

Потім він вирушав на роботу. У Стаса був власний біз нес, і він багато працював, щоб зміцнити і розширити справу… Через сімнадцять років по великому будинку Стаса і Олени ходили вже троє дітей. Старший, підліток, спадкоємець, і дві дівчинки-близнючки десяти років. Олена виявилася справжньою супер-мамою. Іноземні мови, спортивні секції, художні гуртки. Діти росли, розвивалися, і радували батьків своїми досягненнями в навчанні. У всьому, що стосувалося бізнесу і сім’ї у Стаса і Олени був прогрес. Лише одне регресувало-інтимні стосун ки між подружжям зійшли нанівець. Олена розуміла, що у чоловіка хтось є, але вона намагалася не загострювати на цьому уваги.

— Кри за середнього віку, — зітхала Олена, — але я люблю його і дітей. І живу заради них… Рік тому, в результаті Д ТП, Олена пішла в інший світ . Стас відійшов від справ, благо у нього на фірмі все було налагоджено — керуючий зміг повністю замінити власника. Стасу залишалося лише контролювати час від часу свій біз нес. Тепер він і тато, і мама. Замінив дружину і усвідомив, наскільки їй було складно забезпечити чоловікові спокійний і надійний «тил». — Я зовсім не помічав її працю. Але ж багато в чому завдяки їй, я зміг домогтися успіху. Підняти і поставити на ноги дітей, забезпечити їх майбутнє-це те, що я зможу зробити для своєї Олени.