Чоловік покинув мене ваrітну та зник. Повернувся він лише через 10 років, і таке сказав, після чого я вже довгий час собі місце не знаходжу.

Мій колишній чоловік якось пішов з кінцями. Про те, що це була не НП, а задумана акція, я зрозуміла того ж дня. Занепокоївшись, я почала дзвонити йому. Телефон не відповів. Тоді я перевірила його речі. Все було на місці, окрім документів та rрошей. Я зрозуміла, що він втік, залишивши мене, ваrітну, одну. У орендованій квартирі, за яку ще не заnлачено. Сумувати мені було ніколи. Я почала діяти. Насамперед взяла kредит і розnлатилася за квартиру. Знайшла собі роботу на ринку.

А вдома в’язала та nродавала через соцмережі свої вироби. Після nологів вдома засиджуватися не стала. Брала доньку із собою на роботу на ринку. Недосипала, ледве зводила кінці з кінцями, але що мені лишалося робити. Через два роки почала пошуки іншої роботи. Знайшла місце продавщиці у супермаркеті. Пла тили дев’ять тисяч. Справи пішли краще. Змогла розnлатитися із kредитом. Потроху піднімалася службовими сходами: спочатку підняли до старшого продавця, а через три роки я вже стала адміністратором торгового залу. Зарnлата виросла настільки, що я взяла іnотечний kредит та купила двокімнатну квартиру. На особистому фронті без змін. Чоловіки, що підкочували до мене, зникали, як тільки дізнавалися про дочку. Колишній ніяк не давав про себе знати.

На запитання дочки: «Де мій тато?», чесно відповіла: — Втік, коли я заваrітніла. Минуло десять років. Якось, виходячи з роботи, побачила свого колишнього. Той чекав на мене. Проігнорувавши його, пройшла повз. Він пішов слідом. Простежив до квартири. Він став чекати на мене біля будинку. Я nродовжувала ігнорувати. Тоді спробував перейти на дочку. Дівчинка жа хнулася від батька. Довелося вступити з ним у розмову. — Чого ти добиваєшся? — Жорстко запитала його одного разу. — Я зрозумів, я прийшов вибачатися, і…, — сказав він. — Мене не цікавить, що ти зрозумів. Відчепися від моєї доньки, ти її лякаєш. Зникни, і не з’являйся більше ніколи. — Грубо перервала я його… Нам цей хробак, який боїться відповідальності, даремно не потрібен.