Багато що бачили під час поїздки з подругою на роботу, але такого ми точно не могли передбачити. Цей випадок у маршрутці повністю змінив наше життя.

Одного разу ми з моєю подругою Алісою потрапили в не дуже-то хорошу історію в маршрутці. Справа була так. Ми після університету пішли в гуртожиток, поїли, переодяглися і вийшли на зупинку, звідки повинні були сісти на маршрутку і поїхати на роботу. Зазвичай в маршрутках не буває місця, але в той раз нам пощастило. Нам вдалося навіть сісти, було два місця в передній частині транспорту. Все було нормально до того моменту, коли в маршрутку сів чоловік, який на перший погляд виглядав досить-таки нормальним.

Він був охайно одягнений, зачіска теж була в нормі, укладенаї. Але потім ми зрозуміли, що від нього nахло випивкою. На задніх сидіннях сиділа пара. Вони дуже підходили один одному. Хлопчик був одягнений дуже модно і красиво, дівчинка теж була в прекрасному чорному платті. Мило посміхалися, пошепки розмовляли один з одним. Але ні з того, ні з сього цей п’яний чоловік почав чіплятися до стилю і одягу цього хлопчика. Той спочатку нічого не говорив, ігнорував чоловіка щосили. Всі люди в транспорті-в основному там були жінки-попросили водія висадити чоловіка.

Але йому ніби було все одно. У розмову втрутилася дівчина цього хлопця: це ще більше розохотило чоловіка. Він почав говорити хлопцеві вже матюки. Ми з Алісою вже хотіли вийти з транспорту. Реальна бійка була не за горами. Хлопчик відповідав йому спокійним тоном, говорив нейтральні слова. Нарешті, коли водій оголосив зупинку, чоловік вийшов з маршрутки як ні в чому не бувало. Нам з Алісою було в деяких моментах навіть страաно. Неприємно потрапляти в такі ситуації. Дівчина з хлопчиком трималися насправді добре; вони зрозуміли, що у цього мужика проблеми з головою.