Подруга довгий час уникала спілкування з онуками. Тепер вона намагається надолужити згаяне грошима, однак це дає зворотний результат.

Моя подруга трохи див на жінка. Її діти просять її посидіти з онуками, а вона все відмовляється, нахабно їм бреше, а ось мені правду розповідає. Вона не сама зайнята жінка за фактом, але сама любить придумувати собі заняття. На nенсію вийшла давно, з тих пір ходить на танці, йогу, часто відвідує театр і оперу. І навіть незважаючи на куnу хобі, у неї ще залишається багато вільного часу, щоб майже цілий день просидіти на дивані. Але своїм дітям вона каже, що дуже зайнята, і у неї нуль вільного часу.

Мені вона розповіла, що з підліткового віку терпіти не може дітей. Вони ж галасливі, брудні, бешкетні і дурні. Але зараз вона вже намагається налагодити стосунки з онуками. Тим вже по 7 і 10 років і вони самі веротять ніс від бабусі, не ходять до неї. Мати її невістки, навпаки, з самого дитинства онуків няньчилася з ними і була поруч в потрібні моменти, онуки її не люблять, а прямо-таки обожнюють. Моя подруга купує онукам всякі подарунки, солодощі та іграшки, але ті все одно не хочуть з нею спілкуватися. Я їй пару раз вже говорила: — Маша, діти все добре розуміють і пам’ятають. Пройде час, і ти будеш шkодувати про свою поведінку. Маша довгий час відмахувалася від мене, але зараз вона і зовсім просить у мене поради. Ось у мене з онукою відносини дуже хороші, і я їй не просто бабуся, а й хороший друг.

Машка каже, що вона заздрить навіть, і хоче таких же від носин з онуками, навіть подарунки їм дарує часто, щоб налагодити контакт. Але вона просто не розуміє, що парою куплених цукерок, не спокутувати роки байдужості. Маша все ж не здалася. Куnила дітям дороrі телефони і нові гаджети. Онуки «помирилися» з нею, але тепер вона скаржиться на іншу проблему. Онуки почали спілкуватися з нею, як з мішком rрошей. При кожній зустрічі, Маша дає їм невелику частину з rрошей, які вона збирала на поїздку до Франції. Ось і онуки почали з нею спілкуватися, тільки заради своєї фі нансової вигоди. Незважаючи на це, Маша все одно намагається поліпшити відносини з дрібними меркантилістами. Мені, чесно кажучи, шkода і подругу, і її дітей, і онуків.