»Твоя сестра може залишитись у нас, якщо виканає особливі послуги» – чоловік поставив мерзенну умову перед дружиною, яка просила прийняти її молодшу сестру у них вдома на деякий час

Ольга була із невеликого міста. Їхня сім’я була скромна, всі звикли доnомагати один одному, чим можуть. У Ольги була сестра, Юля. Вона була молодша за неї. У Юлі була якась освіта. Вона вирішила записатися на бухгалтерські курси, щоб за доnомогою цього сертифіката знайти собі нормальну та високооплачувану роботу. Вона повинна була поїхати до міста для цього. І коли Ольга зателефонувала сестрі дізнатися, що вона вирішила, де житиме, сестра повідомила їй, що вже оnлатила курси, а ось жити вона буде у сестри з чоловіком. Ольга не була проти. У них із чоловіком була простора квартира, і диван був вільний.

Але чоловік Ольги, Ігор, здається, був проти. Він був із заможної родини. Вони всією родиною були трудоголіками, всі працювали на кількох роботах, підробляли, і тому вони мали відповідний їх праці дохід. Вони звикли досягати своїх цілей самостійно, і вони не мали звички доnомагати одне одному. А всіх інших, у кого не було rрошей, вони називали ледарями, і віддавати їм зароблене своєю працею вони не поспішали. Свою квартиру Ольга з Ігорем куnили задовго до їхнього весілля, разом. Тож рідня Ольги вважала, що їхня територія розширилася, можна поїхати до них у гості, коли захочеться. Мама Ольги казала родичам: «Можете поїхати до Ольги. І на продуктах заощадите. У неї чоловік заможний». А Ігореві не подобався їхній такий підхід. І цього разу він попередив дружину, що Юля може зупинитися у них лише на кілька днів, доки не знайде собі житло.

Ольга опинилася в безвиході. Вона розуміла, що чоловік має рацію, не хотіла його образити, але й зателефонувати сестрі і повідомити про їх рішення теж не могла. Родичі почнуть їй засуджувати. Через цю безвихідь Ольга була придушена, і одного разу, коли Ігор повернувся з роботи, застав її ридаючою. «Давай зробимо так. Ти підеш зі мною на роботу, а Юля нехай займеться господарством. Ольга зателефонувала сестрі і повідомила її про їхнє рішення. «Я що, буду вашою слугою? Хоча чому дивуюся, багаті бід ним просто так не доnомагають!» Вона поклала трубку, і за кілька хвилин Ользі почали надходити дзвінки від мами, тітки, родичів. Їй довелося винайняти сестрі квартиру за свої rроші, але чоловікові про це вона не розповіла. Вважаю, що це неправильне рішення. Але на той час Ольга не знайшла іншого виходу. Жаль, що їй доводиться вибирати бік, а на її почуття ніхто не звертає уваги.