Мама для нас куnила деաеві шампуні, а сама використовувала дороrі і смачно пахучі. Одного разу я знайшла шампунь з полуницею і помила своє волосся, мама помітила і.

Я пам’ятаю, як все дитинство я і моя сестра Аня мучилися через шампунь. Справа була в тому, що наша мама куnувала нам самий звичайний і деաевий кропив’яний шампунь. У мене з сестрою було довге волосся, а через дешевого шампуню їх було дуже важко розчесати. Ми просили маму зробити нам стрижки, але вона запевняла, що у волоссі — жіноча краса.

Так і мучилися після миття волосся, розчісуючи наше довге волосся. Як ми тоді плакали від того, що наше волосся було тьмяним, дуже сухим-і все через деաевого шампуню. І справа не в тому, що грошей не вистачало. Адже у мами в той час були дорогі і смачно пахучі шампуні. Але після миття свого волосся вона ховала свої баночки, так що ми з сестрою не могли їх знайти. Мама пояснювала, що ми не вміємо економно ними користуватися, тому будемо мити тільки кропив’яним. Одного разу сестрі хтось на день народження подарував дитячий набір косметики-і там був шампунь з полуницею. Ми з Анею просто мріяли помити їм волосся.

Але мама відразу ж сховала пляшечку. Тоді я в таєм ниці від неї знайшла шампунь з полуницею і помила своє волосся. Для мене це була просто райська насолода, навколо так смачно пахло і волосся були такими м’якими, навіть сяяли на світлі. Мама відразу зрозуміла, в чому справа, і в той вечір сильно била ременем. Зараз ми з Анею вже самі стали мамами. Я своїй доньці куnую тільки кращі фірми шампунів, хочу, щоб вона не відчувала себе такою ж затиснутою, як я в дитинстві. А ось Аня, навпаки, стала як наша мама. Вона ховає від своєї дочки шампуні, крема, косметику. Не дає їй користуватися нормальними засобами. Я нею просто дивуюся, адже вона сама в дитинстві мучилася, навіщо зараз і свою дитину через таке тягнути? Але Аня мене і слухати не хоче. Каже, що так набагато економніше.