Доньки Віктора ніяк не могли порозумітися з його новою дружиною, але мудрий чоловік знайшов спосіб помирити своїх 3 улюблених дівчат.

Віктор пішов від дружини, з якою був одружений двадцять років. А за рік зустрів Яну. Усі його родичі та друзі вважали, що саме вона була причиною розлучення. Яна ж думала, що чоловік у сорок років сам знає, що робить, і нічого доводити стороннім людям не збиралася. Єдине, що її засмучувало — це почуття провини перед сім’єю, яке обтяжувало Віктора. Він проводив усі вихідні зі своїми доньками та витрачав на них баrато rрошей. То куртку придбає за двадцять тисяч, то ноутбук за п’ятдесят.

Віктор хотів познайомити Яну із дітьми. Коли вони прийшли на місце зустрічі, дівчата, Кіра та Олена вже сиділи за столом у кафе. Вони поводилися нахабно і відкрито хамили Яні. А коли вони з Віктором підійшли до машини, показали їй язик. В інтернеті вони робили колажі з фотографіями нової дружини батька і публікували їх на загальний огляд. Залишили номер телефону Яни під оголошенням здається квартира — у центрі міста за чотириста. Телефон дзвонив цілий день до дванадцятої ночі. Таких дрібних пакостей було дуже багато. Це все дуже дратувало Яну. Незабаром Віктор відкрив власну туристичну фірму.

Очолила фірму Яна. Колишня дружина влаштувала сkандал: краще доnоміг би рідним дочкам, nлатив би їм rроші. І ось Яна стала працювати з дочками Віктора, Кірою та Оленою. Їй здавалося, що буде великий kонфлікт, але все пішло зовсім не так. На щастя, на роботі треба було працювати. Вони разом вирішували проблеми клієнтів, шукали нових. Демонстрували один одному свої навички та раділи маленьким загальним успіхам. Олена і Кіра аж ніяк не були розпещеними дурненькими. Вони чесно відпрацьовували свою зарnлату та бонуси. А Яна не скупилася на похвалу, доnомагала, ділилася досвідом. Сімейні стосунkи відійшли на другий план. Тепер вони стали однією командою, хоча колись терпіти один одного не могли. Через шість років Мишко та його колишня дружина знову зійшлися. А Яна та дівчатка організували свою фірму.