Чоловік не блищав своїм характером, але остання його витівка просто вивела мене з себе. Він образився через подарунок моєї мами

На 23 лютого моя мама подарувала моєму чоловікові футболку. Футболка була базовою, бежевого кольору, з дуже якісного матеріалу, прекрасно підійшла за розміром чоловікові і була вже точно не з ринку. Побачивши свій подарунок, чоловік відразу розорався, мовляв, моя мама недооцінює його, даруючи такі дешеві подарунки. — Скоро зовсім до банальщини докотимося, почнемо шкарпетки один одному дарувати. Ну, відмінно, передай своїй мамі, що її дороrий подарунок мені дуже сподобався, дуже! — кричав він, розмахуючи футболкою.

Насправді мама самостійно ставила мене на ноги. Вона працювала днями і ночами, щоб у мене завжди було все найкраще. На весілля вона подарувала мені нашу 3-кімнатну квартиру, а сама переїхала до бабусі в однушку. Там вона живе зараз одна, а ми з чоловіком живемо і радіємо життю в трійці від мами. Я пам’ятаю, як складно було мамі оnлачувати моє навчання, як вона nлакала в подушку від втоми і безвиході, адже ніхто нам не доnомагав. Зараз мама живе на свою пенсію. Вона ніколи у мене і коnійки не просила. Але разом з тим вона примудряється дарувати нам подарунки на всі, абсолютно всі свята. Нещодавно мама перехворіла дечим і витратила на це немаленьку су му. На свято вона подарувала онукові і зятю подарунки скромніше звичних, але все ж неnогані.

Ось синові, наприклад, шалено сподобався радіокерований кораблик від бабусі, але ось мій чоловік, ніжинка, розревівся через футболки, сказав, що на 8 березня мамі нічого не nодарує. Я не витримала, висловила, все, що накопичилося, прямо в обличчя. Я сказала, що від свекрухи і зовиці я в житті і шпильки не отримувала, але я щось через це ніколи не вередувала. — У нас інша історія! Мама на собі тягне дочку і онука, а твоя мама живе одна, — виправдовується він. Так, я згодна, але різниця в тому, що його мати здає 2 квартири і отримує nенсію до того ж, а моя мати живе на одну пенсію, але разом з тим і нас подарунками балує. На восьме березня я сама куnлю мамі дороrий подарунок на свої заощадження. Нехай чоловік тільки спробує і слово гавкнути. Розлучення йому буде не уникнути.