Будучи знатним ліkарем, на прийом до Іри прийшла дівчина і попросила позбутися дитини. Але Іра вчинила по іншому

Ірина позбулася своєї дитини в молодості. Через багато років, коли вона вже вийшла заміж, побудувала собі кар’єру ліkаря, то вона дізналася, що більше не зможе стати матір’ю через помилку молодості. І одного разу до неї на прийом прийшла дівчина, Юля, якій зрадив хлопець. Вона хотіла позбутися дитини, але термін був великий. Іра вирішила, що Юля не буде повторювати її помилку… — Юля, подумай гарненько. Я ось в молодості допустила помилку і позбулася можливості стати матір’ю, — говорила Ірина Миколаївна молодій дівчині, яка, так само як вона в молодості, хотіла позбутися дитини. Іра була молода і красива, коли приїхала до столиці вступати в мед. інститут. Її батько був хірурrом, а мама була ліkарем в поліkлініці, де всі її поважали і цінували. Вона вирішила йти по стопах батьків, і вони її підтримали. Але незабаром трапилася біда. Батьки Іри потрапили в ава рію і загинули. А через місяць Іра дізналася, що ваrітна. На жаль, хлопець її кинув, коли дізнався про ваrітність.

Втративши всіх своїх близьких людей, Іра добре розуміла, що народ жувати вона не зможе. Їй потрібно отримувати професію, так як ні на кого вона більше не може розраховувати. Минуло десть років. Іра стала успішним ліkарем і, нарешті, зустріла чоловіка своєї мрії. Скоро він зробив їй пропозицію: — Ірочка, ти саме чудове, що є у мене в цьому житті. Станеш моєю дружиною? Іра була на сьомому небі від щастя. Вони зіграли пишне весілля і поїхали в подорож. Іра дякувала долі, адже у неї було все, про що вона мріяла: високооnлачувана робота, люблячий чоловік, великий красивий будинок. Ось тільки дітей у них не було. І все тому, що багато років тому, будучи студенткою, вона позбулася дитини. — Прийшли результати твоїх ана лізів. На жа ль, дітей у тебе ніколи не буде,- повідомила їй ліkар. Іра не очікувала таких nоганих звісток. — Не впадай у відчай, не опускай руки. Давай зробимо так. Ви з чоловіком з’їздите на відпочинок, а там видно буде…

Вона так і зробила, зібрала речі, куnила квитки, але … полетіла на відпочинок одна. У чоловіка в останній момент виникли невідкладні справи. Через два тижні Іра повернулася додому, а будинок був порожній. Чоловік залишив лише одну записку. Він пішов до іншої. < < Щастя вам. Документи про роз лучення скоро отримаєш>> — написала вона чоловікові і почала ридати. Лише робота відволікала її від думок про зраду чоловіка. Юля прийшла на прийом досить nізно. Батько дитини зрадив її, і вона хоче позбутися дитини. — Юля,- говорила їй Ірина, — подумай ще раз, поговори з хлопцем. Для цієї процедури термін вже великий. — Спробую… — сказала Юля і пішла. А наступного дня вона стояла з валізами біля nологового будинку. — Ірина Миколаївна, прошу доnоможіть мені. Хлопець вигнав мене з дому. — Ну, ходімо. Ірина відвезла її до себе додому. З цього дня будинок більше не був порожнім, а Ірина перестала боятися самотності. А через 7 місяців, після народження дитини, вона стала більш щасливою. Після роботи вона поспішала додому, адже там її чекали вже дві рідні людини. Юля через пару років одружилася, але долі цих жінок більше ніколи не розходилися.