Племіннику було протипоказано солодке, але мати притягла на його день народження величезний торт. Найгіршого свята я в житті не бачила.

Нещодавно мій племінник мав день народження. Йому виповнювалося 5 – перший ювілей. Гостей зібралося чимало. Ми з чоловіком і моєю 3-річною донькою теж були серед них. Мій племінник півроку тому сильно захво рів на одну гидоту, яку вилікували курсом потужних антибіотиків. Через цей курс йому зараз солодке не можна, а тут у нього день народження. Загалом іменинник сидів на чолі столу, перед ним стояв торт на високій підставці. Такий великий, шоколадний торт із ягідками та горішками. Словом – казка. Коли настав час приступати до десерту, племінник сів на свій стілець і з закоханими очима подивився на свій святковий тортик, чекаючи на свій шматок.

Мати швидkо відсунула торт від нього, роздала всім по шматочку, а синові повернула порожню тарілку. Вона сказала, що незабаром принесе йому дієтичний пиріг. Племінник від цієї ідеї не був у захваті. Він почав вередувати, кричати, що хоче шоколадний торт, але мати його не слухала. Племінник ходив навколо та біля свого кондитерського шедевра, попросив у іншої тітки, але та йому теж відмовила. Зневірившись, племінник вкрав шматок із загальної тарілки. Мати це побачила та повернула торт на місце. Той образився і назвав маму nоганим словом. Тут маму захищати полізла бабуся племінника. — Хіба ж можна маму таким словом називати? А ну-но вибачся перед нею, а то вона так на тебе образиться! — Сказала вона різким тоном. — І ти погань! – відповів племінник.

Тут мати схопила його за руку і потягла до його кімнати, яка була поруч із вітальнею. Ми чітко побачили, як мати кинула сина в куток, сіла перед ним на дитячий стільчик і почала щось пояснювати. Моя дочка так злякалася, що навіть обійняла мене. Ну, як можна лаяти дитину в її день народження? Ще й за те, що він просто хотів шматочок свого торта… Несправедливо якось не думаєте?! За кілька хвилин племінник повернувся за стіл. Вони більше не кричали один на одного, але я надовго запам’ятала бідного хлопчика, який nлакав у свій день народження через торт Невже не можна було обійтися без солодощів у його день, коли йому не можна? Я вже хотіла посадити бід ного на коліна і сказати: — Не хвилюйся, малюк, скоро ти одужаєш, і я куплю тобі найбільший і найсмачніший тортик. Ось так сумно пройшов день народження мого племінника.