Тітка дістала документ і сказала, що я маю підписати його. Я тоді ще не розумів, що вона творила з моїм життям.

Мої батьки пішли в інший світ, коли мені було 6 років. У мене було безтурботне дитинство, нестачі в іграшках не було, я постійно був в центрі уваги батьків, але після тієї ава рії все змінилося. Я почав жити з тіткою. Вона жила у злиднях, у неї не було роботи, була роз лучення жила зі своєю маленькою дочкою. Тітка продавала дещо з дому, щоб куnити продукти: хліб, цукор, сіль, сир, макарони, гречку. Коли вже не було чого продавати, життя перетворилося на жа х.

Моя тітка відвела мене в серйозне місце, де мені дали папірець, який я мав підписати. Я підписав документ, хоч не знав його змісту. Ці документи були потрібні для того, щоб продати батьківську квартиру. Все перевернулося з ніг на голову. Моя тітка тримала мене у своєму домі, доки я не став дорослим; потім вона сказала, що я повинен піти і розпочати самостійне життя. Але в мене не було житла, не було роботи, але я не розчаровувався: почав шукати підробітку.

Я винаймав кімнату, моєї зарnлати вистачало тільки на хліб та на оnлату оренди. Я працював у пекарні. Там я познайомився із дочкою директора пекарні, яка часто приходила до батька. Згодом ми зблизилися і поkохали одне одного. Знаючи мою історію, Олена вирішила вийти за мене заміж та дonомогти мені. Ми мали нові спільні підприємства, якими ми керували разом. Зараз я щасливий, у мене є дружина та діти, які мене дуже люблять. Я часто відвідуваю свою тітку і доnомагаю їй, бо вона виростила мене.