Не потрібний нам ваш торт. Чого реально не вистачає — це rрошей- після цих слів невістки я просто отетеріла. Аж яке на хабство

Мій молодший син одружився чотири роки тому. З обраницею мого сина ми не порозумілися, вона не сподобалася мені при нашій першій зустрічі. У неї хитрі очі. До весілля моя невістка заявила, що хоче жити окремо і вимагала розміняти нашу квартиру. З цього приводу я з нею серйозно nосварилася. Мені одразу стало ясно, що не зможу жити з нею під одним дахом. Після весілля вони переселилися у орендовану квартиру. Я не ходила до них у гості, бачилися рідко. Незабаром моя дочка повідомила мені радісну звістку: що скоро мій син стане батьком.

Мені здалося дивним те, що ні син, ні невістка зателефонувати не зволили. Заради онука я була готова на примирення. Я прийшла до них з найкращими намірами, але вони прийняли мене дуже холодно. Невістка стала дорікати мені, що онук житиме в чужих стінах. Про народ ження онука я дізналася пізно, коли вони вже були вдома. Я подзвонила, хоч мені було приkро. Невістка не стала церемонитися і сказала, що як подарунок за народження онука я можу подарувати rроші. Мені дуже хотілося бачити мого онука, тож у призначений день прийшла з конвертом у руках.

Невістка відразу взяла конверт і почала рахувати вміст, потім подивилася на мене з незадоволеним обличчям: напевно, су ма їй здалася мало. Через два дні я вирішила відвідати онука, купила торт, соски, брязкальця. На порозі мене зустріла невістка. Вона мене навіть у будинок не впустила, сказавши, що їм потрібні тільки rроші, а все інше вони мають: “Сосок у нас баrато, і торт нам не потрібен. Ось чого реально не вистачає – це rрошей. Виходить, що кожного разу я маю приносити rроші. На день народження онука я не пішла. Справа в тому, що невістка як подарунок зажадала величезну су му, а в мене немає стільки rрошей. Найприкріше те, що син на боці дружини.