Сьогодні я стала свідком однієї розмови трьох чоловіків. Все було нормально, поки свою історію не розповідав третій чоловік.

Нещодавно трапився неприємний випадок у нас на районі. Двоє дорослих, зрілих чоловіків сиділи в саду, де гуляють діти, їхні батьки — і можна було спокійно за ними підслухати. Так ось: третій підійшов до них, сів поруч. Говорили про своїх дружин. Цікаво: самі без роботи — і тільки сидять днями в саду і обговорюють своїх жінок. Поруч йшли дами з сумками, набитими фруктами. У них відкрилася тема для розмови. Один чоловік сказав іншим, що він би не дозволив своїй дружині ходити одній в магазин і тягати сумки.

На ринок він ходить сам, робить закуп на місяць, і спокійно гуляє решту часу. Даша — його дружина, робить все по дому, прибирання, готування, прасує йому білизну, працює днями і ночами. А він тільки на ринок ходить і на лавках мотається. А інший розповів, що коли його діти приїжджають з ночівлями, тоді їм не вистачає їжі, яку куnили на місяць. У Дмитра троє дітей-дочка, двоє синів і шестеро онуків. Вони з собою беруть багато смаколиків-чіпсиків, мармеладів, печенюшок і так далі. Наприклад, комунальні витрати Діма бере на себе.

Він усвідомлює, що дружина багато працює і доnомагає їй. Це звичайно приємно, що батько так думає про своїх дітей і сім’ю. А третій чоловік описав свої будні. Він працює автомеханіком і у нього вільних днів буває мало. Сім’ю майже не бачить, по неділях бере відгул, щоб проводити з ними трошки часу. Але у нього є кузен, який часто ночує у них, і це не подобається Олені – дружині. Цього кузена вона бачить більш часто, ніж власного чоловіка. Про його справи ми так і не дізналися. Він вічно з кимось говорить по телефону, лається і раптом йде з дому. Думаю, таких рідних не повинно бути поруч: які будуть заважати спокійно жити. Потрібно любити кожного члена сім’ї і, особливо, супутника свого життя.