Нах абний зять вирішив забрати у Каті останнє – і піти до kоханки. Але ми під час зробили правильний хід.

Після відходу чоловіка на той світ на мене перевалилася купа справ та обов’язків. Він був керівником будівельної компанії, і після нього мені довелося продовжувати його біз нес. Ще й донька росла, Каті було 10 років. Своє особисте життя я так і не побудувала, тому що все було в роботі та вихованні дитини, та й поряд не було чоловіка, який був би сильнішим за мене. Коли Катя стала дорослою, то сказала, що не хоче займатися нашим сімейним бізнесом та пішла вчитися на дизайнера.

В університеті донька познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Ігорем. Мені хлопець одразу не сподобався, він був зухвалим, видно, що його цікавила матеріальна складова. Але як тільки я говорила доньці, що Ігор не найкращий варіант і може не варто поспішати — вона влаштовувала істерики. А потім з’ясувалося, що Катя ваrітна, довелося їм із Ігорем одружитися. Я побоювалася за їхнє фі нансове становище, бо Ігор був без роботи, мені довелося влаштувати його до себе у фірму. Він був хлопчиком на побігеньках, але отримував хорошу зарnлатню директора. Через рік Ігор заявив, що у нього з’явилася kоханка, і він збирається подати на роз лучення.

Катя на колінах його вмовляла залишитись, а він скористався моментом і поставив Катю перед вибір: або вона переписує на нього квартиру, і він залишається, або він іде. Катя відразу сказала, що все перепише. Я не очікувала, що у доньки всі мізки таке хво ре kохання виб’є. Тоді я заступилася за доньку, вчинила Ігореві справжній сkандал. Вигнала його з дому, у нього летіли тоді всі речі та взуття. Так що мало не здалося. А коли kоханка Ігоря дізналася, що він залишився без роботи, то просто втекла від нього. Тоді у доньки мізки почали працювати, і вона сама подала на роз лучення. Їй було навіть гидко чути ім’я свого колишнього чоловіка. Ігор ще намагався якось повернутись у сім’ю, але Катя йому остаточно відмовила.