Коли чоловік-зрадник після роз лучення зателефонував мені і став кричати, що в будинку пахне чимось огидним, я почала реготати на все горло, адже тільки я знала що наробила в квартирі перш ніж залишити її колишньому чоловікові та його kоханці.

Перед закінченням школи доньки я дізналася, що чоловік мені зрад жує. Він сам і не приховував, одразу у всьому зізнався. Ми вирішили, що поки не роз лучатимемося, нехай донька нормально школу закінчить, а вже потім роз лучимося. Тоді чоловік став більше затримуватися на роботі, щоб удома не бувати. Незабаром я помітила, що наш фі нансовий стан похитнувся, бо чоловік почав витрачати великі rроші на свою kоханку. Я вже не могла таке терпіти і заявила про роз лучення. Квартира належала чоловікові, але добре, що мені дісталася одиниця від тітки.

Я вже почала збирати свої речі, кажучи доньці, що і їй потрібно потихеньку свої речі в коробки складати. Аж раптом донька мені заявляє, що хоче залишитися жити з татом. Я намагалася їй пояснити, що тепер її батько житиме з іншою жінкою. Виявилося, що дочка вже знайома з kоханкою мого чоловіка і зовсім не проти, якщо та житиме з ними. Я була просто в сказі. Для мене це був подвійний удар. Добре ще чоловік козлом виявився, але щоб дочка так зрадила … я не очікувала. Тоді я вирішила їх усіх провчити.

Приготувала для них ядрену суміш: тухлі яйця разом із соком від консервів. Сморід від цього стоїть просто неможливий. Принадність у тому, що запах з’являється через кілька днів, а не відразу. Цією сумішшю я просочила все навколо: і диван, і матраци, всі подушки, всі меблі та салон машини. Позбутися цього запаху гнилі не в силах жоден миючий засіб, доведеться тільки всього цього позбавлятися. Через пару днів мені зателефонував колишній чоловік і став кричати. А я лише сміялася йому в трубку і сказала, що тепер і він зрозумів, як пахне зрада.