Свекруха будь-якими способами вирішила відкрити чоловікові очі, мовляв у мене є kоханець. Але те, що вона зробила сьогодні, я терпіти не маю наміру.

Ми з чоловіком Стасом молодята. Так-то нам під тридцять, але відносини офіційно оформили лише рік тому. Ну і як многі аналогічні «бездомні » пари, почали збирати rроші на початковий внесок, плануючи inотеку. І щоб мати можливість швидше і побільше накопичити, стали жити у свекрухи, Ольги Захарівни. Вона нам виділила кімнату в своїй трикімнатній квартирі. Мене вона прийняла без особливого захоплення. — Вєрка-то зловила мого синочка в свої тенета, — скаржиться там і сям свекруха. — Мамо, не пори нісенітниці — — захищає мене чоловік. — Я люблю Вероніку, тому і одружився з нею. Але свекруха в любов сина не вірить…

З недавніх пір у свекрухи стала проявлятися ідея фікс. Вона прагне вивести мене на чисту воду і представити зрадницею. Вона впевнена, що у мене з’явився kоханець. Яким шляхом вона прийшла до такого висновку, мені не зрозуміти. Але свекруха влаштовувала сkандали з приводу моїх покупок. — Це що таке? — розмахувала вона перед моїм носом туфлями, які я нещодавно придбала. — Черевики. — А це що?! — жест фокусника і в руках у неї з’являється пара комплектів нижньої білизни, які я придбала, щоб подражнити чоловіка.

Я спробувала висловити їй, що копатися в чужій шафі, принаймні неввічливо, як дізналася багато нового про себе. У нецензурних виразах. — Ольга Захарівна, білизну я куnила по акції. З величезними знижками. Яка жінка змогла б ігнорувати розпродаж? — Не викручуйся! Знаємо ми такі розпродажі. Коха нці називаються. Брешеш, мовляв, на роботі затрималася, а сама по ресторанах з мужиками шлендаєшся… Останньою краплею чаші мого терпіння став її вандалізм. Зайшовши в свою кімнату після роботи, я побачила, що весь, абсолютно весь, мій одяг розірван на шматки. Я не стала з нею сkандалити. Нехай Стас розбирається зі своєю матір’ю. А я вже шукаю, через Інтернет, житло. Хто знає, що ще може викинути ця маньячка.