Хоча у мене вже був готовий весільний подарунок, я вирішила запитати невістку, що їй хочеться. Після її відповіді я ще довго приходила до тями.

Цікаво, що не кожна невістка може похвалитися хорошими стосунками зі своєю свекрухою, бо вже за замовчуванням свекруха недолюблює майбутню дружину свого сина. До своєї невістки я маю хороші почуття, але іноді я не можу знайти пояснень її тим чи іншим вчинкам. Наприклад, у день весілля я вже вирішила nодарувати їм незабутній подарунок – подорож закордон, щоб вони отримали масу задоволень та приємних спогадів.

Перед тим як зробити їм подарунок, я вирішила запитати у неї, що їм можна буде подарувати, сподіваючись на те, що майбутня дружина мого сина поведеться скромно і не висуватиме жодних вимог. На мій подив, невістка виявилася не боязкою і точно знає собі ці ну: вона зажадала від мене квартиру в центрі столиці, або еквівалентні кошти в конверті. Сказати, що я була в աоці — нічого не сказати, але я все ж таки вирішила зробити їм свій подарунок, який вже задумала. Я – людина забезпечена, і всього домоглася самостійно, але поkупка квартири, та ще й у центрі столиці – це аж надто, бо вважаю, що вони самі повинні прагнути цього.

Якщо чесно, я куnила б квартиру заради свого сина, але бачачи, що невістка навіть не бажає працювати і мріє про те, як би швидաе піти у відпустку, я вирішила не робити таких розкішних сюрпризів. Сподіваюся, поїздка за кордон nодарує їм масу позитивних емоцій, і невістка не думатиме про те, що свекрусі шkода витрачати rроші на свого сина. Думаю, що такий щедрий подарунок зможе привернути дружину мого сина до мене, тому що я не хочу, щоб у нас псувалися стосунkи. Я також не хочу, щоб мій син надалі став перед вибором: не знаючи, вибрати свою маму чи дружину.