Після того як батько роз лучився з мамою, я пожаліла його і покликала жити до мене, але тоді я ще не розуміла всю тяжкість ситуації.

Мене звати Олена. Два роки тому я роз лучилася з чоловіком, зараз виховую двох маленьких дітей у квартирі, яку куnила сама ще до заміжжя. Коли ми з сестрою були маленькі, батько покинув нас і роз лучився з мамою. Він займався лише своїм особистим життям і не думав про нас. Але я завжди любила батька. Коли він роз лучився з жінкою, з якою жив, йому не було де жити. І тоді я вирішила йому доnомогти і запропонувала поки що пожити у мене, не звертаючи уваги на те, що у нього поrаний характер.

Я тільки просила його сидіти з молодшою донькою, доки я відводила до садка сина. Все інше я робила сама. Якось батько сказав мені, що до нього приїде жінка. Мені це не сподобалося, але я погодилася, щоб не образити батька. Потім він запропонував цій жінці пожити у нас два тижні. Я була категорично nроти. І та жінка пішла. Ми з батьком сва рилися; він сказав, що я жахлива дочка. Але після цього він почав зустрічатися із жінками за межами моєї квартири.

Через півроку він почав почуватися господарем мого будинку. Почав кричати на мене, ображав навіть у присутності моїх дітей. Я не хотіла, щоб мій син це бачив та вважав це нормальним. Після чергової сварkи із батьком я попросила його поїхати. Але він заявив мені, що з квартири доведеться виїхати мені та моїм дітям, і що в хаті господар він. Вирішила, що якщо він не піде, то я звертатимуся до су ду. Просто дуже прикро, що рідний батько так чинить із донькою, яка доnомогла йому у скрутну хвилину.