Баба Фая зіпсувала репутацію всьому будинку. Деяким мешканцям довелося шукати нову квартиру.

У маленький дружній будиночок переїхала бабуся. Сусіди спостерігали з великим інтересом, хотілося якнайшвидше познайомитися з нею. Але вона ні з ким не віталася, тільки вказувала вантажникам куди та що ставити. Ну, має бути, дуже зайнята поки що. Останнє, що дістала з машини сусідка, була велика коробка з сірим котом. Вона пройшла повз бабусь, що сиділи біля під’їзду: -А це мій кіт Федя. Мене Фая звуть. Доброго дня, до речі. Бабусі у відповідь покивали головою, не чекали такого знайомства. Наступного дня Фаю не було видно, вона наводила вдома чистоту, розкладала все по поличках. А за два дні Фая вийшла надвір. Підійшла до бабусь, сіла на лаву і почала розпитувати про місцевих жителів. -На другому поверсі родина Іванових. Вони молода сім’я, що недавно переїхали, дуже приємні люди. Біля них живе мати-одиначка Ліза, у неї чотири дитини, а чоловік пішов до іншої.

Ще на поверх вище живе дідок, він мало з ким спілкується, тільки гуляє зі своїм псом вечорами. Загалом усі дуже доброзичливі. Бабі Фає треба було закрутити полиці на стіні, і вона звернулася до родини Іванових. Все таким сім’я молода, чоловік має бути рукостистий. -Так звичайно. Чоловік прийде з роботи через годину, а поки що можемо чай разом попити, — відповіла дружина Іванова. І тут баба Фая почала вчити молоду дружину мудрості, розповідати, що каже вона неправильно, сорочки чоловікові не так гладить, квіти не так поливає. Але це пів біди, увечері баба Фая ходила зі своїм котом. Котик пустував на траві біля під’їзду, а повз проходив сусід із собакою. Собака кілька разів гавкнув і пройшов повз. -Що це за свавілля? Де намopдник? Я можу на вас до суду подати, якщо ви ще раз злякаєте мого кота. Сусід швидко зайшов у під’їзд, щоби не слухати ці крики жінки.

Мати-одиначку баба Фая всю обмовила і довела до icтерики. Чи бачите дітей вона нагуляла, і правильно чоловік зробив, що пішов від неї. Якось потрапила баба Фая до лiкарні, але її швидко виписали, і до неї приїхала донька. Увечері донька вийшла на лаву біля під’їзду і почала плакати. Сусідки оточили її: -Що трапилося? Як баба Фая почувається? -Чудово! З нею все добре. Тільки знову накричала на мене просто так. Вона ж двох своїх чоловіків прогнала, мене з чоловіком розвела, а мій брат взагалі її бачити не хоче. Поїхав до іншого міста і навіть не дзвонить. Напевно, і вам із нею вже тяжко доводиться? -Так, у нас родина Іванових часто через неї свариться. Існувала історія. Дружина каже чоловікові, щоб той додому не поспішав. А потім у квартиру Іванових якийсь чоловік із пакетами зайшов. Баба Фая як побачила це, то Іванову все розповіла, мовляв, дружина зраджує. А виявилось, що дружина сюрприз до дня народження чоловіка готувала. Отак усе зіпсувала, — розповіла сусідка. -Гaньбить … знову сусідів гaньбить. Скоро доведеться шукати новий будинок, — відповіла донька.